Występ kabaretowy Zenona Laskowika i zespołu towarzyszącego. / 2020-01-28

26.01.2020 roku w sali GOK miał miejsce występ Zenona Laskowika i zespołu towarzyszącego, w składzie: Magdalena Pawelec - aktorka teatralna i dubbingowa, Michał Ruksza - wokalista i pianista, Grzegorz Tomczyk - poeta, pieśniarz, kompozytor oraz ikona ekranu Jacek Fedorowicz - satyryk, aktor i artysta malarz. Pierwsi z nich to młode pokolenie artystów wchodzących na drogę kariery natomiast pozostali artyści to doświadczeni Panowie spacerujący ze stoickim spokojem długą drogą kariery.
Przychodząc na występy gwiazd oczekuję się usłyszeć ich najlepsze utwory. Przychodząc na stand up czy kabaret nigdy nie wiemy czym zostaniemy zaskoczeni. Artyści tego wieczoru zdradzili, że ich zasadą jest być zawsze przygotowanym. I tak było. Grupa Zenona Laskowika przygotowała program bardzo dobrze przemyślany, wspaniale zbudowany i naszpikowany inteligentnym słowem i dowcipem.
Autorem programu jest Zenon Laskowik pochodzący z Białorusi absolwent AWF. Zafundował dowcip uderzający w warstwy społeczne, w trudy życia artystycznego oraz walki i starcia polityczne. Tematy trudne, ale wspaniale spuentowane tańcem chochoła. Nie da się opisać tego co zbudowali na scenie Ci artyści - to trzeba zobaczyć i usłyszeć.
Zenon Laskowik znany jako satyryk niezwykle błyskotliwy pokazał, że wcale się nie zmienił. To co robi - robi z głębi serca i widać to zarówno na scenie jak i w rozmowach kuluarowych.

Galeria zdjęć