Relacje

Koncert „Grechuta jak dawniej. Piosenki Mistrza”

Koncert „Grechuta jak dawniej. Piosenki Mistrza” / 2022-11-24

Koncert „Grechuta jak dawniej. Piosenki Mistrza” Jesienny wieczór listopadowy jest wspaniałą okazją do wspomnień, szczególnie poświęconych takiemu geniuszowi, jakim był Marek Grechuta.
Podsumowanie wakacji

Podsumowanie wakacji / 2022-09-09

Wakacje minęły… ale najważniejsze jest to zostały wspomnienia. Tegoroczne wakacje raczyły nas upalną pogodą dlatego wiodącym tematem zajęć z Gokiem była woda. Dzieciaki miały okazję uczestniczyć w zabawach balonami z wodą i wyzwaniach w zbiciu takiego balona
Święto Jabłka 2022

Święto Jabłka 2022 / 2022-09-08

Sierpniowy dzień wakacji, przyniósł wiele niespodzianek pogodowych i artystycznych. Aura płatał figle zsyłając na zebranych mniejszy lub większy deszcz, jednak liczba parasoli i namiotów dała schronienie ogromnej liczbie osób. Dzięki temu publiczność Święta Jabłka była imponująca. A było na co popatrzeć i czego posłuchać.
Jura ROK Festiwal

Jura ROK Festiwal / 2022-05-30

29 maja 2022 r. w Koniecpolu odbyła się. 6 edycja Jura ROK Festiwal, czyli dorocznego święta folkloru zainicjowanego i koordynowanego przez Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie. Na Rynku w Koniecpolu zaprezentowały się zespoły folklorystyczne z gmin partnerskich, Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Koniecpola, a także tancerze Częstochowskiego Teatru Tańca.
Pisanka XXL

Pisanka XXL / 2022-04-08

Wiosna i czas Wielkanocy jest okazją do porządków i podjęcia nowych inicjatyw. Instruktorzy Plastyki GOK w Mstowie wraz z uczestnikami zajęć plastycznych podjęli się wyzwania wykonania ozdoby wielkanocnej – i to nie byle jakiej, bo w formacie XX
Mstowski Kiermasz Bożonarodzeniowy

Mstowski Kiermasz Bożonarodzeniowy / 2021-12-07

Dzień 6 grudnia jest czymś oczywistym. Pierwsza niedziela grudnia najbliższa tej dacie stała się tradycją w Gminie Mstów. Natomiast dzień 5 grudnia 2021 roku stał się datą o randze historycznej, gdyż po raz pierwszy na płycie rynku w Mstowie odbył się "Mstowski Kiermasz Bożonarodzeniowy".
Show Artura Barcisia

Show Artura Barcisia / 2021-10-26

W minioną niedzielę 24 października 2021 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Mstowie odbyło się spotkanie ze znanym i lubianym aktorem filmowym, teatralnym i telewizyjnym - Arturem Barcisiem. Sympatię telewidzów zdobył występując m.in. w serialu komediowym „Miodowe lata” jako Tadeusz Norek.
Podsumowanie wakacji z GOKiem

Podsumowanie wakacji z GOKiem / 2021-08-31

Wakacje tego roku były bardzo wyczekiwane i bardzo ciepłe. Mieliśmy możliwość wyjazdów i swobodnego poruszania się na świeżym powietrzu. Gminny Ośrodek Kultury w Mstowie zorganizował dla dzieci zajęcia w plenerze oraz w pracowni plastycznej. Wspaniała aura sprzyjała szalonym i twórczym zabawom na rynku mstowskim.