Relacje

Jura ROK Festiwal

Jura ROK Festiwal / 2022-05-30

29 maja 2022 r. w Koniecpolu odbyła się. 6 edycja Jura ROK Festiwal, czyli dorocznego święta folkloru zainicjowanego i koordynowanego przez Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie. Na Rynku w Koniecpolu zaprezentowały się zespoły folklorystyczne z gmin partnerskich, Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Koniecpola, a także tancerze Częstochowskiego Teatru Tańca.
Pisanka XXL

Pisanka XXL / 2022-04-08

Wiosna i czas Wielkanocy jest okazją do porządków i podjęcia nowych inicjatyw. Instruktorzy Plastyki GOK w Mstowie wraz z uczestnikami zajęć plastycznych podjęli się wyzwania wykonania ozdoby wielkanocnej – i to nie byle jakiej, bo w formacie XX
Mstowski Kiermasz Bożonarodzeniowy

Mstowski Kiermasz Bożonarodzeniowy / 2021-12-07

Dzień 6 grudnia jest czymś oczywistym. Pierwsza niedziela grudnia najbliższa tej dacie stała się tradycją w Gminie Mstów. Natomiast dzień 5 grudnia 2021 roku stał się datą o randze historycznej, gdyż po raz pierwszy na płycie rynku w Mstowie odbył się "Mstowski Kiermasz Bożonarodzeniowy".
Show Artura Barcisia

Show Artura Barcisia / 2021-10-26

W minioną niedzielę 24 października 2021 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Mstowie odbyło się spotkanie ze znanym i lubianym aktorem filmowym, teatralnym i telewizyjnym - Arturem Barcisiem. Sympatię telewidzów zdobył występując m.in. w serialu komediowym „Miodowe lata” jako Tadeusz Norek.
Podsumowanie wakacji z GOKiem

Podsumowanie wakacji z GOKiem / 2021-08-31

Wakacje tego roku były bardzo wyczekiwane i bardzo ciepłe. Mieliśmy możliwość wyjazdów i swobodnego poruszania się na świeżym powietrzu. Gminny Ośrodek Kultury w Mstowie zorganizował dla dzieci zajęcia w plenerze oraz w pracowni plastycznej. Wspaniała aura sprzyjała szalonym i twórczym zabawom na rynku mstowskim.
Święto Jabłka 2021

Święto Jabłka 2021 / 2021-08-17

Tegoroczna edycja imprezy była długo wyczekiwana, mimo iż przypadła na czas obowiązywania obostrzeń sanitarnych. Nałożyły one na organizatorów nowe obowiązki, które zostały sprawnie zrealizowane, dzięki czemu przebieg imprezy był zadowalający. Po długiej przerwie, zielone tereny „Warty Mstów” stały się miejscem spotkania dla mieszkańców Gminy oraz licznych gości.
Wakacje z GOKiem - czerwiec - lipiec 2021

Wakacje z GOKiem - czerwiec - lipiec 2021 / 2021-07-27

Sytuacja luzowań obostrzeń pandemicznych pozwoliła swobodnie wyjść na tereny otwarte i rekreacyjne. Instruktorom plastyki GOKu w Mstowie pozwoliła na organizację wakacyjnych atrakcji na świeżym powietrzu. W pierwszych dwu tygodniach wakacji Gminny Ośrodek Kultury w Mstowie zorganizował dla dzieci zajęcia artystyczne i rekreacyjne. Na mstowskim rynku odbyły się spotkania, w trakcie których dzieci mogły za darmo i dobrowolnie skorzystać z różnych form ciekawego spędzenia czasu wolnego.
Konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny "Portret Super Mamy / 2021-05-27

W dniu 24.05.2021 roku zebrało się Jury konkursowe w składzie: Przewodniczący – Dyrektor GOK w Mstowie Krzysztof Drynda Członek - Instruktor Plastyki Agnieszka Flaszka-Kwiatkowska Członek – Instruktor Plastyki Artur Śpiewak