Modernizacja Gminnego Ośrodka Kultury w Mstowie - etap II / umowa o dofinansowanie / 2023-07-25

W dniu 25.07.2023r. Gminy Ośrodek Kultury w Mstowie zawarł umowę na dofinansowanie projektu pn.: „Modernizacja Gminnego Ośrodka Kultury w Mstowie - etap II”. Środki finansowe pochodzą z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Fundusz Promocji Kultury w ramach Programu Rządowego Infrastruktura Domów Kultury oraz dotacji celowej z budżetu Gminy Mstów. Otrzymane dofinansowanie umożliwi kontynuacje działań modernizacyjnych. Głównym celem jest gruntowna przebudowa obejmująca zmianę funkcji dotychczasowych pomieszczeń tzn. nastąpi przeniesienie Biblioteki Gminnej (znajdującej się na I piętrze) na parter budynku, remont pomieszczenia kuchennego, remont WC, utworzenie sali-pracownii multimedialnej, a także przeróbka rozdzielnic elektrycznych w budynku.

Zakończenie realizacji zadania: 30.09.2024
Całkowita wartość inwestycji: 587.500,00  zł
Dofinansowanie z Funduszu Promocji Kultury: 470.000,00 zł
Dotacja celowa z budżetu Gminy Mstów: 117.500,00 zł

znaki_strona_www1

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszy Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.