Dream wycieczka do Dream Parku / 2015-05-07

Gminny Ośrodek Kultury w Mstowie już po raz kolejny zaprosił mieszkańców gminy Mstów do tradycyjnego rozpoczęcia "majówki" w formie wycieczki. Wiosenna aura sprzyja wędrówkom i przygodom. Grupa najbardziej wytrwałych podróżników tym razem zawitała do Dream Parku w Ochabach Wielkich - malowniczej miejscowości niedaleko Cieszyna. Miejsce to jest usiane atrakcjami, które mile zaskoczyły naszą grupę. Pogoda pozwoliła nam do woli zwiedzać i bawić się w obrębie parku. Bez przeszkód można było nawet skorzystać z kul wodnych. Dzieciaki wyskakały się na eurobungee i wytrwale pokonywały trasy parku linowego. Zwolennicy spokoju i chwili odpoczynku delektowali się spacerem wśród najciekawszych budowli świata w Parku Miniatur. Inni znowu biegali i uciekali między ryczącymi i ruszającymi się dinozaurami. Gdy brakło sił można było iść podziwiać wspaniałe okazy ryb tropikalnych czy niesamowite prastare zwierzęta wodne w prehistorycznym oceanarium 3D, gdzie zwiedzanie musiało zakończyć się przez ogromnego i agresywnego rekina. (Ci, którzy to poczuli wiedzą o co chodzi :) ). Wiele osób zapamięta na długo seanse w kinie 6D. Wielu z wycieczkowiczów straciło w Dream Parku wiele sił, niektórzy stracili dużo pieniędzy na pamiątki, sporadyczne osoby zamoczyły się przy basenie z kulami wodnymi, prawie wszystkim zawróciło się w głowie w domu "do góry nogami" ale ... nikt niczego nie żałuje :) Organizatorzy dziękują wszystkim za dojrzałą postawę i wspaniała zabawę.