24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w GOKu / 2016-01-14

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz 24 rozbrzmiała w całej Polsce. W Mstowie natomiast po raz kolejny kwestom WOŚP towarzyszyły wydarzenia kulturalne. Tegoroczny koncert należał do Mariusza Kalagi, który swoimi utworami trafił do serc osób zgromadzonych na sali widowiskowej. Utwory muzyczne pełne porywających rytmów, artysta przeplatał żartami i dowcipami. Dzięki temu na sali długo utrzymywała się serdeczna i radosna atmosfera. Wieczór wzbogaciły także inne atrakcje. Animacje DJ Maćka porwały do ruchu i tańca młodszych widzów. Natomiast starszych do aktywności zachęcał Dyrektor GOK mobilizując wszystkich do licytacji najcenniejszych fantów. Wśród perełek wieczoru znalazła się koszulka klubowa Kuby Błaszczykowskiego, najlepszego piłkarza ligi polskiej, dziś już zawodnika zagranicznych klubów. Koszulka opatrzona autografem sportowca została wylicytowana i zakupiona za kwotę 200,00 zł. Poza tym dużym powodzeniem cieszyły się maskotki strażackie i różne drobne fanty udostępnione na kiermaszu WOŚP. Ogromną popularnością cieszyło się stoisko przygotowane przez Panie z Koła Emerytów, które częstowały wszystkich wyśmienitymi ciastami.

Dyrektor GOKu dziękuje wszystkim Darczyńcom i Sponsorom za wsparcie rzeczowe imprezy:

Wójt Gminy Mstów Tomasz Gęsiarz
Paintball FORT Belweder Marcin Wychowaniec
Hurtownia VIVAPOL z Blachowni
Robert Figzał - Firma DANIEL z Mstowa
Firma ADIOLI z Mstowa - Monika Pardela
Firma MAŁOLAT BIS z Mstowa - Elżbieta Walencka
Firma KAMEA z Mstowa
Firma Krzyś Państwa Mączki
Firma Handlowo Usługowa Marcin Bajor z Mstowa
Sklep Wielobranżowy Teresa Myśliwiec z Mstowa
Firma Handlowa SZAFA Agnieszka Mirowska