Relacje

Wakacje z GOKiem - czerwiec - lipiec 2021

Wakacje z GOKiem - czerwiec - lipiec 2021 / 2021-07-27

Sytuacja luzowań obostrzeń pandemicznych pozwoliła swobodnie wyjść na tereny otwarte i rekreacyjne. Instruktorom plastyki GOKu w Mstowie pozwoliła na organizację wakacyjnych atrakcji na świeżym powietrzu. W pierwszych dwu tygodniach wakacji Gminny Ośrodek Kultury w Mstowie zorganizował dla dzieci zajęcia artystyczne i rekreacyjne. Na mstowskim rynku odbyły się spotkania, w trakcie których dzieci mogły za darmo i dobrowolnie skorzystać z różnych form ciekawego spędzenia czasu wolnego.
Konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny "Portret Super Mamy / 2021-05-27

W dniu 24.05.2021 roku zebrało się Jury konkursowe w składzie: Przewodniczący – Dyrektor GOK w Mstowie Krzysztof Drynda Członek - Instruktor Plastyki Agnieszka Flaszka-Kwiatkowska Członek – Instruktor Plastyki Artur Śpiewak
Wyniki konkursu „Jajo wielkanocne”

Wyniki konkursu „Jajo wielkanocne” / 2021-04-02

Jury oceniło pracę w głosowaniu tajnym, nadając pracom ocenę od 1 do 6 punktów. W wyniku punktacji prace otrzymały oceny, plasujące je na konkretne miejsca:
Wirtualna Kartka Walentynkowa 2021

Wirtualna Kartka Walentynkowa 2021 / 2021-02-16

Gminny Ośrodek Kultury w Mstowie wyszedł do mieszkańców Mstowa z kolejnym konkursem. Tym razem był to konkurs plastyczny na „Wirtualną Kartkę Walentynkową”. Udział w konkursie mógł wziąć każdy mieszkaniec, pod warunkiem, że wykona pracę w programie graficznym MS PAINT i odeśle we wskazanej formie i na określonych w regulaminie zasadach.
Mikołajki z GOKiem 2020

Mikołajki z GOKiem 2020 / 2020-12-08

Mstowskie "Mikołajki" w tym roku przybrały nieco inny wygląd niż do tej pory. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników, ich rodzin oraz pracowników Gminnego Ośrodka Kultury, wydarzenie to odbyło się na innych zasadach. Zgromadzenie na placu Mickiewicza zostało zastąpione kameralnym spotkaniem z Mikołajem w sali sołeckiej w budynku GOK w Mstowie.

Działalność GOK w Mstowie w okresie wakacyjnym / 2020-09-03

Gminny Ośrodek Kultury w Mstowie na czas pandemii oraz w okresie wakacyjnym dostosował swoją działalność do zasad i obostrzeń narzuconych przez Ministerstwo Zdrowia. Prowadzono zajęcia z zakresu muzyki i plastyki, które polegały na bezpośrednim uczestnictwie dzieci w zajęciach prowadzonych przez Instruktorów w budynku ośrodka kultury. W momencie ograniczenia dostępu do zajęć pracownicy i instruktorzy kontynuowali swoje działania w innej formie.
Wirtualna kartka dla Taty

Wirtualna kartka dla Taty / 2020-06-25

Gminny Ośrodek Kultury w Mstowie w dniu 23 czerwca po raz kolejny rozdał nagrody dla małych artystów. Okazją był Konkurs Plastyczny "Wirtualna kartka dla mojego Taty". Tematem była właśnie kartka ale nie wykonana w technice plastycznej tradycyjnej lecz przy użyciu programu graficznego.

Wirtualna kartka dla mojej Mamy / 2020-05-28

W dobie pandemii praca ośrodków kultury została zamknięta za drzwiami. Stąd wielu instruktorów przeniosło swoje działania na ekrany urządzeń multimedialnych. Oknem komunikacji z uczestnikami zadań stały się ekrany komputerów ... i udało się zostać w kontakcie. Dzieci i młodzież zainteresowania działaniami Gminnego Ośrodka Kultury w Mstowie trwa przy tym oknie komunikacji czego dowodem jest choćby ostatni Konkurs.