Relacje

Dzień Kobiet z Andrzejem Rosiewiczem

Dzień Kobiet z Andrzejem Rosiewiczem / 2016-03-14

8 marca b.r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Mstowie okazał się wyjątkowy nie tylko dla Pań, a to za sprawą występu Andrzeja Rosiewicza, który tego wieczoru dostarczył wszystkim dużą dawkę humoru. Artysta świętował 40 lecie pracy artystycznej.
Walentynki na wesoło z GOKiem

Walentynki na wesoło z GOKiem / 2016-02-22

Walentynkowa niedziela była okazją do spędzenia czau w miły sposób, nie tylko dla tych zakochanych. Gminny Ośrodek Kultury w Mstowie jako Organizator Koncertu walentynkowego wyszedł z ofertą nietypowego spotkania, nie tylko do mieszkańców Mstowa. Przybyli goście mogli skosztować prawdziwej uczty dla zmysłów.
24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w GOKu

24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w GOKu / 2016-01-14

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz 24 rozbrzmiała w całej Polsce. W Mstowie natomiast po raz kolejny kwestom WOŚP towarzyszyły wydarzenia kulturalne.
Sylwester na mstowskim rynku

Sylwester na mstowskim rynku / 2016-01-04

Tradycyjnie, jak co roku, mieszkańcy gminy Mstów przywitali Nowy Rok pod gołym niebem. Mimo dużego mrozu płyta mstowskiego rynku zapełniła się publicznością spragnioną dobrej zabawy.
Mikołaj z GOKiem

Mikołaj z GOKiem / 2015-12-08

Gmina Mstów po raz kolejny wyszła do mieszkańców z ciekawą inicjatywą. Po raz drugi na płycie rynku zatrzymał się Mikołaj, by obdarować prezentami wszystkie dzieciaki. Na specjalnie przygotowanym postumencie, zasiadł na czerwonym fotelu, ulubiony przez wszystkich pulchny Staruszek i każdego dzieciaka obdarowywał uśmiechem, prezentem lub słodyczem
Koncertowe Andrzejki w GOKu

Koncertowe Andrzejki w GOKu / 2015-11-28

W miniony weekend (28 listopada 2015 r.) w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Mstowie wystąpił zespół Gang Marcela. Impreza zorganizowana została z okazji Andrzejek.
Kreatywnie w rytmach hip-hopu

Kreatywnie w rytmach hip-hopu / 2015-10-22

22 października 2015 r. w sali muzycznej GOKu odbyły się pierwsze tego typu warsztaty hip-hop/rap. Zajęcia z rapu i kreatywności prowadził Mikołaj Mądrzyk znany szerokiej publiczności jako Mikser
Święto Jabłka 2015

Święto Jabłka 2015 / 2015-09-16

Staje się już tradycją, że Święto Jabłka to impreza przyciągająca całe rodziny. Bo też każdy, może tu znaleźć coś dla siebie. W naturalny sposób królują jabłka na różne sposoby: do chrupania, na słodko, i w płynie.