Relacje

"muzyczne piątki z GOKiem" / 2016-08-12

Dwa wakacyjne piątki (29 lipca i 5 sierpnia 2016 r.) były okazją do zorganizowania na mstowskim rynku wieczorów z muzyką taneczną. Odpowiednią oprawę muzyczną zapewniły zespoły Cover - Max oraz Flash.
Twórczo i aktywnie z GOKiem

Twórczo i aktywnie z GOKiem / 2016-08-02

Za nami już połowa wakacji, a wraz z nimi wakacyjnej zabawy. Gminny Ośrodek Kultury w Mstowie przez cały lipiec był otwarty dla wszystkich chętnych dzieciaków. Mogły one korzystać nie tylko ze stałych zajęć, ale i szczególnych wakacyjnych spotkań czwartkowych. „Aktywne wakacje w GOKu" miały bardzo wakacyjny i relaksujący charakter.
Relacja z Mstowskiej Nocy Świętojańskiej 2016

Relacja z Mstowskiej Nocy Świętojańskiej 2016 / 2016-06-29

Stało się! Za nami kolejna Noc Świętojańska. Tym razem również lepsza od poprzedniej. Organizator stanął na wysokości zadania by ta impreza, szczególna w naszej gminie, miała niepowtarzalny charakter i wysoki poziom. Kilkanaście dni działań oraz szczególne zaangażowanie wielu osób pozwoliło na przygotowanie „Nocy” o randze imprezy masowej.
Majówka z GOKiem 2016 r.

Majówka z GOKiem 2016 r. / 2016-05-10

Maj to miesiąc kuszący wszystkich piękną pogodą i widokami, dlatego też większość z nas szuka uroczych miejsc do wypoczynku i biesiadowania. Weekend majowy jest najlepszą okazją do ruszenia w podbój nowych miejsc. Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Mstowie już po raz kolejny zorganizowali ciekawą alternatywę na spędzenie czasu w sposób ciekawy i aktywny.

"GOK o krok" II edycja / 2016-04-26

Ruszyła tegoroczna akcja pod hasłem "GOK o krok" polegająca na przybliżeniu działalności Gminnego Ośrodka Kultury mieszkańcom okolic Mstowa. Zainteresowane akcją Szkoły stały się miejscem twórczych spotkań uczniów i Instruktorów GOKu.

Wrażliwi na słowa / 2016-04-07

30 marca 2016 r. odbyły się w sali konferencyjnej GOKu gminne eliminacje do XXVIII Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów "Wrażliwość na słowa".
Pisanka w rozmiarze XXL na mstowskim rynku

Pisanka w rozmiarze XXL na mstowskim rynku / 2016-03-22

Tegoroczne ferie były w mstowskim GOKu szczególnym wydarzeniem poprzez nowatorskie zajęcia o charakterze rzeźbiarskim. Podczas spotkań dzieciaki współtworzyły Jajo w rozmiarze XXL. Ogromną konstrukcję ze styropianu najpierw trzeba było ułożyć z odpowiednio przyciętych fragmentów. W kolejnych dniach powstawały dalsze etapy, klejenie segmentów i przycinanie bryły.
Dzień Kobiet z Andrzejem Rosiewiczem

Dzień Kobiet z Andrzejem Rosiewiczem / 2016-03-14

8 marca b.r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Mstowie okazał się wyjątkowy nie tylko dla Pań, a to za sprawą występu Andrzeja Rosiewicza, który tego wieczoru dostarczył wszystkim dużą dawkę humoru. Artysta świętował 40 lecie pracy artystycznej.