Relacje

Dzień Kobiet z Tadeuszem Drozdą

Dzień Kobiet z Tadeuszem Drozdą / 2017-03-10

Dzień Kobiet z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Mstowie – już za nami. W całej okolicy, miastach, w całym kraju na ulicach pojawili się handlarze z bukietami kwiatów, mężczyźni niosący róże, tulipany, goździki dla swoich kobiet. Część osób świętowała ten dzień w restauracjach czy instytucjach kultury. Tak było też we Mstowie.
Walentynki z GOKiem 2017

Walentynki z GOKiem 2017 / 2017-02-17

Tegoroczne Walentynki w Mstowie stały się szczególnym wydarzeniem, które na długo zostanie w naszej pamięci. 12 lutego 2017 r. nastąpiło uroczyste otwarcie odnowionej sali widowiskowej połączone z wydarzeniem muzycznym, plastycznym i literackim. Walentynkowy wieczór wspólnie prowadzili Wójt Gminy Mstów Tomasz Gęsiarz oraz Dyrektor GOKu Krzysztof Drynda.
Sylwester 2016/2017

Sylwester 2016/2017 / 2017-01-04

Tradycyjnie, jak co roku, mieszkańcy gminy Mstów przywitali Nowy Rok pod gołym niebem. Płyta mstowskiego rynku zapełniła się publicznością spragnioną dobrej zabawy. Imprezę poprowadził zespół Kogiel Mogiel z dużą dawką przebojów disco dance.
Mikołaj w Mstowie 2016

Mikołaj w Mstowie 2016 / 2016-12-15

Hou... hou... hou... Zawołał głośno Mikołaj i zasiadł na wygodnym tronie na mstowskim rynku :) To radosne i szczególne wydarzenie ostatniej niedzieli, zgromadziło tłum dzieciaków... i nie tylko dzieciaków. Wśród przybyłych do Mstowa byli również rodzice, dziadkowie i znajomi.
Koncertowe Andrzejki z Alicją Majewską

Koncertowe Andrzejki z Alicją Majewską / 2016-11-29

Koniec listopada rozbrzmiewa muzyką andrzejkowych zabaw i balów. Mstów dodatkowo zabrzmiał dźwiękiem fortepianu Włodzimierza Korcza i pięknego głosu Alicji Majewskiej. Ten ciekawy, prawie dwugodzinny koncert zgromadził na hali sportowej Zespołu Szkół w Mstowie ponad 500 osób - wspaniałą publiczność, która żywo reagowała i uczestniczyła w koncercie.
Święto Jabłka 2016

Święto Jabłka 2016 / 2016-09-19

Mstów znany dotychczas ze „Skałki Miłości”, stodół czy Zalewu Tasarki teraz jeszcze „dał” się poznać z innej strony. Kolejną atrakcją tej miejscowości są sady pełne pachnących jabłoni. Ten dar przyrody stał się motywem przewodnim kolejnej już imprezy kulinarno - kulturalnej – „Święta Jabłka”. Wydarzenia, które w naturalny sposób łączy spuściznę lokalną z integracją społeczną i promocją Gminy. Co się kryje za tym eventem? Wiele atrakcji.

"muzyczne piątki z GOKiem" / 2016-08-12

Dwa wakacyjne piątki (29 lipca i 5 sierpnia 2016 r.) były okazją do zorganizowania na mstowskim rynku wieczorów z muzyką taneczną. Odpowiednią oprawę muzyczną zapewniły zespoły Cover - Max oraz Flash.
Twórczo i aktywnie z GOKiem

Twórczo i aktywnie z GOKiem / 2016-08-02

Za nami już połowa wakacji, a wraz z nimi wakacyjnej zabawy. Gminny Ośrodek Kultury w Mstowie przez cały lipiec był otwarty dla wszystkich chętnych dzieciaków. Mogły one korzystać nie tylko ze stałych zajęć, ale i szczególnych wakacyjnych spotkań czwartkowych. „Aktywne wakacje w GOKu" miały bardzo wakacyjny i relaksujący charakter.