Relacje

Ferie z GOKiem 2019

Ferie z GOKiem 2019 / 2019-03-05

W ramach Ferii z GOKiem dzieci mogły skorzystać z zajęć artystycznych, na których robiły "serdeczne" gadżety. Pod okiem Instruktora plastyki wykonały śliczne serduszka z włóczki oraz bardzo kolorowe lampiony z elementami serduszek. Na kolejnych zajęciach uczestnicy spotkali się z zagadnieniami robotyki - dzielnie gimnastykowali umysły nad łamigłówkami.
Koncert kolęd Jacka Miernikiewicza

Koncert kolęd Jacka Miernikiewicza / 2019-01-15

Okres świąteczny to czas pełen spokoju, odpoczynku i spotkań z bliskimi. To dobry okres na spędzanie kilku chwil w miłej atmosferze. Stąd pomysł na organizację koncertu kolęd w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Mstowie.
Koncert Bogusława Morki wraz z orkiestrą kameralną Bogna Band

Koncert Bogusława Morki wraz z orkiestrą kameralną Bogna Band / 2018-11-30

Jeszcze Polska nie zginęła”, pamięć o bohaterach, miłość do Ojczyzny – mówił i śpiewał o tym Bogusław Morka. Dzień 14 października w Mstowie był bardzo szczególny: Dzień Edukacji Narodowej i wspaniały koncert wybitnego tenora w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Niedzielny wieczór stał się miejscem wspomnień, hołdu dla bohaterów i występu operowego pod przewodnictwem jednego z najznamienitszych polskich śpiewaków – tenora Bogusława Morki.
Mstowskie Święto Jabłka 2018

Mstowskie Święto Jabłka 2018 / 2018-11-30

Wczesna jesień we Mstowie to czas świętowania nie tylko dożynek, ale i udanych zbiorów sadowników. Tegoroczne „Święto Jabłka” było tradycyjnie ciekawą imprezą: słoneczna pogoda, duża liczba zgromadzonych osób i gwiazdy, które zapewniły udane sobotnie popołudnie.
XVIII Gminny Turniej Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Mstów

XVIII Gminny Turniej Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Mstów / 2018-07-23

Drużyna Kłobukowic wygrała XVIII Gminny Turniej Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Mstów. Organizatorem imprezy tradycyjnie był Gminny Ośrodek Kultury w Mstowie. Zawody odbyły się w sobotę 7 lipca na stadionie LKS „Warta” Mstów i przyniosły jak zawsze wiele emocji. Do turnieju przystąpiło 8 drużyn
Mstowska Noc Świętojańska 2018

Mstowska Noc Świętojańska 2018 / 2018-07-20

Magia nocy świętojańskiej jest tak tajemnicza jak aura, która co roku jest wielką niewiadomą. Warunki pogodowe były jednak mniej zaskakujące niż przebieg wydarzeń. Tegoroczne obchody Noc Świętojańskiej przypadły na 23 czerwca – sobotni dzień osnuty mgiełką deszczu i dreszczykiem emocji.
Koncertowy Dzień Kobiet 2018

Koncertowy Dzień Kobiet 2018 / 2018-03-29

Tegoroczny koncert odbył się w piątek 9 marca. Gwiazdą wieczoru był znany wszystkim Wojciech Gąssowski. A dlatego znany wszystkim? Ponieważ jest to artysta, którego utwory cieszyły się popularnością na falach radiowych a i do dziś bawią wielu słuchaczy.

Kameralnie i walentynkowo - koncert Janusza Radka / 2018-02-19

Gwiazdą Walentynkowego Koncertu w Gminnym Ośrodku Kultury w Mstowie był Janusz Radek. Ten charyzmatyczny artysta jest już pięćdziesięcioletnim ojcem i mężem, więc dojrzałym mężczyzną o bardzo nietypowej osobowości i ogromnym talencie muzycznym. Sam pisze o sobie, że jest „od zawsze niepokorny, podążający pod prąd.