Relacje

Wirtualna kartka dla mojej Mamy / 2020-05-28

W dobie pandemii praca ośrodków kultury została zamknięta za drzwiami. Stąd wielu instruktorów przeniosło swoje działania na ekrany urządzeń multimedialnych. Oknem komunikacji z uczestnikami zadań stały się ekrany komputerów ... i udało się zostać w kontakcie. Dzieci i młodzież zainteresowania działaniami Gminnego Ośrodka Kultury w Mstowie trwa przy tym oknie komunikacji czego dowodem jest choćby ostatni Konkurs.
Dzień kobiet w Mstowie.

Dzień kobiet w Mstowie. / 2020-03-10

8 marca w tym roku wypadł w niedzielę - więc wspaniały dzień żeby świętować. Wspaniały dzień, by przyjść do Gminnego Ośrodka Kultury na kolejny niezapomniany wieczór z gwiazdą. Tegorocznym gościem Dnia Kobiet był Andrzej Grabowski. Postać doskonale znana z ekranu telewizji. Aktor w pełni znaczenia tego słowa, gdyż cała droga artystyczna od edukacji do kariery wiedzie przez wiele ścieżek, scen i planów filmowych.
Koncert Walentynkowy 2020

Koncert Walentynkowy 2020 / 2020-02-17

Koncert walentynkowy w GOKuu w Mstowie miał miejsce dosłownie 14 lutego w piątek o godzinie 19:00. Gościem wieczoru był Andrzej Poniedzielski. Artysta będący jedną z gwiazd polskiej sceny kulturalnej, charakteryzujących się własnym, niepowtarzalnym stylem twórczym. Andrzej Poniedzielski jest kojarzony z osobą o bardzo spokojnej wręcz beznamiętnej czasami.
Występ kabaretowy Zenona Laskowika i zespołu towarzyszącego.

Występ kabaretowy Zenona Laskowika i zespołu towarzyszącego. / 2020-01-28

26.01.2020 roku w sali GOK miał miejsce występ Zenona Laskowika i zespołu towarzyszącego, w składzie: Magdalena Pawelec - aktorka teatralna i dubbingowa, Michał Ruksza - wokalista i pianista, Grzegorz Tomczyk - poeta, pieśniarz, kompozytor oraz ikona ekranu Jacek Fedorowicz - satyryk, aktor i artysta malarz. Pierwsi z nich to młode pokolenie artystów wchodzących na drogę kariery natomiast pozostali artyści to doświadczeni Panowie spacerujący ze stoickim spokojem długą drogą kariery.
Mikołajki 2019

Mikołajki 2019 / 2019-12-09

Jest taki chłodny dzień w roku szczególnie gorąco oczekiwany przez dzieci. To dzień, gdy każdy łobuz i każdy prymus od rana ma wypieki na twarzy. To dzień, gdy każdy chce być dzieckiem. 6 grudnia jest tym utęsknionym dniem, stąd też władze Gminy Mstów i Wójt Tomasz Gęsiarz wyszli z inicjatywą otwartego świętowania tego dnia.
Koncert Grażyny Brodzińskiej- muzyczna podróż w świat operetki, muzyki filmowej i piosenek okresu międzywojennego.

Koncert Grażyny Brodzińskiej- muzyczna podróż w świat operetki, muzyki filmowej i piosenek okresu międzywojennego. / 2019-11-19

I stało się. Koncert listopadowy pod hasłem muzyki klasycznej stał się tradycją. Do tego tak dobrze odbieraną, że Sala Widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Mstowie ponownie okazała się za mała.
Święto Jabłka 2019

Święto Jabłka 2019 / 2019-09-09

7 września 2019 roku na terenie Klubu Sportowego „WARTA Mstów” zgromadzili się mstowscy sadownicy, wystawcy z plonami pól i ogrodów, smakołykami, dobrym jedzeniem oraz atrakcjami dla dzieci. Widzowie dopisali i bawili się dobrze mimo psotnej pogody. W myśl przysłowia „dla chcącego nic trudnego” wielu obecnych wytrwale uczestniczyło we wspólnej zabawie aż do końca.
Wyniki XIX Gminnego Turnieju Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Mstów

Wyniki XIX Gminnego Turnieju Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Mstów / 2019-08-19

Krasice - Cegielnia 1:1 Brzyszów/Srocko - Kłobukowice 1:2 Jaskrów - Mstów 1:0