Relacje

Występ kabaretowy Zenona Laskowika i zespołu towarzyszącego.

Występ kabaretowy Zenona Laskowika i zespołu towarzyszącego. / 2020-01-28

26.01.2020 roku w sali GOK miał miejsce występ Zenona Laskowika i zespołu towarzyszącego, w składzie: Magdalena Pawelec - aktorka teatralna i dubbingowa, Michał Ruksza - wokalista i pianista, Grzegorz Tomczyk - poeta, pieśniarz, kompozytor oraz ikona ekranu Jacek Fedorowicz - satyryk, aktor i artysta malarz. Pierwsi z nich to młode pokolenie artystów wchodzących na drogę kariery natomiast pozostali artyści to doświadczeni Panowie spacerujący ze stoickim spokojem długą drogą kariery.
Mikołajki 2019

Mikołajki 2019 / 2019-12-09

Jest taki chłodny dzień w roku szczególnie gorąco oczekiwany przez dzieci. To dzień, gdy każdy łobuz i każdy prymus od rana ma wypieki na twarzy. To dzień, gdy każdy chce być dzieckiem. 6 grudnia jest tym utęsknionym dniem, stąd też władze Gminy Mstów i Wójt Tomasz Gęsiarz wyszli z inicjatywą otwartego świętowania tego dnia.
Koncert Grażyny Brodzińskiej- muzyczna podróż w świat operetki, muzyki filmowej i piosenek okresu międzywojennego.

Koncert Grażyny Brodzińskiej- muzyczna podróż w świat operetki, muzyki filmowej i piosenek okresu międzywojennego. / 2019-11-19

I stało się. Koncert listopadowy pod hasłem muzyki klasycznej stał się tradycją. Do tego tak dobrze odbieraną, że Sala Widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Mstowie ponownie okazała się za mała.
Święto Jabłka 2019

Święto Jabłka 2019 / 2019-09-09

7 września 2019 roku na terenie Klubu Sportowego „WARTA Mstów” zgromadzili się mstowscy sadownicy, wystawcy z plonami pól i ogrodów, smakołykami, dobrym jedzeniem oraz atrakcjami dla dzieci. Widzowie dopisali i bawili się dobrze mimo psotnej pogody. W myśl przysłowia „dla chcącego nic trudnego” wielu obecnych wytrwale uczestniczyło we wspólnej zabawie aż do końca.
Wyniki XIX Gminnego Turnieju Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Mstów

Wyniki XIX Gminnego Turnieju Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Mstów / 2019-08-19

Krasice - Cegielnia 1:1 Brzyszów/Srocko - Kłobukowice 1:2 Jaskrów - Mstów 1:0
Koncert „Pieśń nad pieśniami”

Koncert „Pieśń nad pieśniami” / 2019-04-09

Gminny Ośrodek Kultury w Mstowie współpracuje nie tylko z Biblioteką Gminną ale i z Parafią w Mstowie. Dzięki współdziałaniu Dyrektora GOKu i ks. Proboszcza Parafii wniebowzięcia NMP w Mstowie repertuar ośrodka kultury wzbogacił się o nowe treści – treści religijne.
Koncert Dzień Kobiet w GOKu.

Koncert Dzień Kobiet w GOKu. / 2019-03-12

8 marca jest dniem, który ma swój początek dalej niż myślimy. Przyjmuje się, że jest to święto z dawnego ustroju, a tego typu obchody miały miejsce już wcześniej i miały na celu podkreślenie walk kobiet o swoje prawa. Dziś już nikt nie wątpi w rolę kobiet w świecie. Same Panie, też świętują ten dzień z rozmachem.
Czesław Śpiewa

Czesław Śpiewa / 2019-03-12

Na sali widowiskowej Gmnnego Ośrodka Kultury w Mstowie zawitał długo wyczekiwany gość. Artysta bardzo szczególny - nietuzinkowy i nieszablonowy – jedyny w swoim rodzaju - Czesław Mozil. Niezaprzeczalnie muzyk ten wykreował zupełnie indywidualny styl w muzyce i sztuce scenicznej. Jest dziś rozpoznawalny przez wszystkich - gdyż każdy fan i każdy przeciwnik rozpoznaje ten styl.