Aktualności

Wirtualna kartka walentynkowa

Wirtualna kartka walentynkowa / 2021-02-08

Konkurs plastyczny na WIRTUALNĄ KARTKĘ WALENTYNKOWĄ jest propozycją na aktywne spędzenie czasu i oderwanie od trosk zdalnej nauki i pracy. Ponieważ każdy uczeń, student oraz większość osób dorosłych zna program graficzny PAINT, zaproponowaliśmy właśnie ten program jako narzędzie pracy.
Nowe pomieszczenie do nagrań studyjnych

Nowe pomieszczenie do nagrań studyjnych / 2020-12-17

Nowe pomieszczenie do nagrań studyjnych. Czas pandemii to z jednej strony okres stagnacji w zakresie organizacji imprez, z drugiej zaś okres rozwoju w wielu innych dziedzinach. W Gminnym Ośrodku Kultury w Mstowie oprócz zajęć prowadzonych online oraz filmów instruktażowych z zakresu zajęć plastycznych podjęto działania z zakresu realizacji nagrań dźwiękowych.
Mikołajki 2020

Mikołajki 2020 / 2020-12-01

Czas pandemii mocno wpłynął na funkcjonowanie wielu instytucji. Jednak zasady i obostrzenia nie zablokowały ich działań, lecz zmotywowały do nowych rozwiązań. Dostosowując się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia, Urząd Gminy Mstów i Gminny Ośrodek Kultury w Mstowie podjęli się organizacji "akcji mikołajkowej".
Działania GOKu i Biblioteki

Działania GOKu i Biblioteki / 2020-12-01

Budynek Gminnego Ośrodka Kultury w Mstowie jest czasowo zamknięty, lecz nie ustaje w nim praca. Cały czas krzątają się pracownicy, a w oknach po zmroku pali się światło. Tak jest i tak będzie, mimo tego, że brakuje gwaru uczestników czy widowni na sali widowiskowej. Czas Pandemii nakazuje izolację i dystans, jednak nie wpływa na zaangażowanie pracowników.
Iskra Mokrzesz będzie mieć swój hymn

Iskra Mokrzesz będzie mieć swój hymn / 2020-10-14

Pandemia koronawirusa wpływa na wszystkie dziedziny naszego życia i działalność mstowskiego Ośrodka Kultury nie jest tu wyjątkiem. Organizację dużych plenerowych imprez co prawda wstrzymano, ale nie znaczy to, że placówka zawiesiła funkcjonowanie.

Zajęcia prozdrowotne w GOKu / 2020-09-24

Nie tylko wakacje nakłaniają nas do pójścia na siłownie lub do podjęcia diety. Zgrabna sylwetka marzy się niejednej Pani i to przez cały rok. Wszyscy wiemy, że „w zdrowym ciele zdrowy duch” i w szczególności w okresie Pandemii potrzeba dobrego samopoczucia jest istotna.
Zumba w GOKu

Zumba w GOKu / 2020-09-24

W środę 30 września 2020 r. o godz. 19.30 na sali widowiskowej GOKu startują zajęcia Zumby. To nowa propozycja w ofercie zajęć Gminnego Ośrodka Kultury w Mstowie
Zajęcia plastyczne od października

Zajęcia plastyczne od października / 2020-09-22

Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia plastyczne, które od października będą odbywały się w poniedziałki i środy z podziałem na grupy, z zachowaniem odpowiednich norm bezpieczeństwa