Mikołajki 2019 / 2019-12-09

Jest taki chłodny dzień w roku szczególnie gorąco oczekiwany przez dzieci. To dzień, gdy każdy łobuz i każdy prymus od rana ma wypieki na twarzy. To dzień, gdy każdy chce być dzieckiem. 6 grudnia jest tym utęsknionym dniem, stąd też władze Gminy Mstów i Wójt Tomasz Gęsiarz wyszli z inicjatywą otwartego świętowania tego dnia. Już po raz piąty mstowski rynek zapewnił się wytrwałymi dzieciakami i rodzicami, którzy mogli skorzystać z okazji otrzymania podarunki od Św. Mikołaja. Zacny gość zasiadł ponownie na wygodnym fotelu i rozdawał prezenty w asyście Śnieżynek i pracowników Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki Gminnej w Mstowie. 

Tegoroczną edycja "mikołajek" była szczególnie barwna. Bardzo kolorowe były prezenty. Kolorowe balony zdobiły miejsce imprezy i szczególnie kolorowy był pokaz świateł w rynku, dzięki któremu jego otoczenie i drzewa przybrały wiele barw. Jednym słowem kolor zdominował ten wieczór. 
Mimo chłodu wszyscy obecni otrzymali prezent, a oprócz tego mogli skosztować pizzy, poczęstować się cukierkiem czy zatańczyć przy choince.

O dobrą zabawę zadbała Śnieżynka Ula. O ciepłą pizzę Pizzeria "Pod stodołami". O słodycze Radni Gminy Mstów. O prezenty Wójt Gminy Mstów. Natomiast o oprawę zadbali pracownicy GOK i Biblioteki Gminnej. O Św.  Mikołaja - ... hm. To już wszyscy wiemy. 

Wszystkim życzymy spokojnego okresu przedświątecznego i świątecznego, a sobie jako Organizatorom - "do zobaczenia za rok".

Galeria zdjęć