Koncert Dzień Kobiet w GOKu. / 2019-03-12

8 marca jest dniem, który ma swój początek dalej niż myślimy. Przyjmuje się, że jest to święto z dawnego ustroju, a tego typu obchody miały miejsce już wcześniej i miały na celu podkreślenie walk kobiet o swoje prawa. Dziś już nikt nie wątpi w rolę kobiet w świecie. Same Panie, też świętują ten dzień z rozmachem. Jedną z propozycji na ten wieczór był koncert w Sali Koncertowej Gminnego Ośrodka Kultury w Mstowie. Na scenie wystąpił artysta wielu pokoleń – Darek Kordek. Jest znany przede wszystkim z roli aktorskich w filmach i serialach. Oprócz tego artysta ten występuje na scenach teatralnych w spektaklach i musicalach. Jest też piosenkarzem, który z łatwością wykonuje repertuar własny, repertuar znanych osób czy kolegów z branży.

Podczas piątkowego koncertu artysta zaśpiewał kilka utworów z wielu różnych kierunków i stylów muzycznych. Znalazły się tam utwory z okresu międzywojennego, utwory biesiadne, czy perełki pochodzące z musicalu „Metro” czy filmu „Dirty dancing”. Artysta był mile zaskoczony reakcją publiczności i przy wspólnym śpiewie czy klaskaniu wykonał kilka piosenek. Dodatkowym atutem tego występu była autorska interpretacja piosenek, w której aktor pokazał swoje zdolności aktorskie. Dzięki temu utwory te można było i słuchać i oglądać.

Tradycyjnie po koncercie, wszystkie Panie zostały obdarowane kwiatami.

To był piękny wieczór dla Pięknych Pań.